HAKKIMIZDA

 

ERG ELEKTRONİK olarak faaliyete geçen firmamız, 2007 yılında İstanbul Ümraniye’de kurulmuştur. Aydınlatma, otomasyon ve akıllı ev sistemleri üreticisidir. Kokutek, 2007 yılı itibariyle birçok başarıya adım atarak günümüze kadar ulaşmış ve bugün faaliyetlerini daha fazla artırarak müşterilerini cezbetmeyi başarmış ve ayrıca fayda sağlamak için yeniliklere uyarak  memnun etme politikasını sürtürmektedir.

Ar-Ge çalışmalarında yenilik, kalite ve özgünlüğünü göz önünde bulunduran Kokutek, tasarım ve doğru ürüne yoğunlaşmaktadır, bu deneyimi sayesinde hizmetleri tek parça halinde sunmakta ve bu sayede diğer akıllı teknolojilerle de entegre olarak kusursuz ve kullanıcı dostu hizmetler sunmaktadır.

Ana prensibimiz müşteri odaklı çözümler geliştirmektir. Bunu sağlamak için  kişiye özel çalışma prensibi benimsenmemkteyiz. Bu sayede özgün modüler, ihtiyaca yönelik ve etkin çözümler sunmaktayız. Ayrıca her zaman daha güzelini arayarak yasalara ve standartlara uygun faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Misyonumuz

Biz bir ithalatçı veya komisyoncu değil, bir üretim şirketiyiz ve sizlerin refahı, sağlığı ve isteklerini göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Üretimimizin her aşamasında kalite kontrolden geçiyoruz ve sizlerin sağlığı için tüm kontrollerden tam puan almayı ilk hedefimiz kabul ediyoruz.

Araştırma ve geliştirmeye büyük önem veriyor ve en son teknolojileri kullanıyoruz. Öneri ve görüşlerinize her zaman açığız çünkü biz sizler için buradayız.

Öncelikle müşteri memnuniyetini koruyoruz. Bizimle karşılaştığınız her sorunda irtibata geçmenizi bizzat talep ediyoruz.

Uzman kadromuz ile olası sorunlara anında müdahale edebiliyoruz. 

Güvenilir ve her yönden kullanımı kolay ekipmanlar üretiyoruz ki siz, çocuklarınız ve saygı değer büyüklerimiz keyifle ve güvenle her zaman konforlu bir ortamda yaşayın ve firmamızdan memnun ayrılın, sıklıkla uğrayın diye…

Vizyonumuz

Evlerimizin ofislerimizin ve sevdiğimiz tüm kapalı alanların vazgeçilmezi oda kokuları, koku makineleri ve bu makinelerin en büyük ihtiyacı olan koku kartuşlarını birbirinden farklı çeşit, tasarım ve özellik ile beğeninize sunmaktayız ve profesyonel ekipmanlarımız ve deneyimli kadromuz ile sizler için üretmekteyiz.

Kokutek olarak, hijyen ürünlerini hijyenik ortamlarda üreterek, ürünün kalitesini ve güvenilirliğini arttırmaktayız. Sıhhi ürünler için vazgeçilmez olan bu güveni desteklemek; Hijyen ürünleri başta olmak üzere, ULV cihazları, dezenfektan cihazları, dezenfektanlar, her ortam için uyumlu koku makineleri, koku çeşitleri, el dezenfektanı dispenseri, koku makinesi kartuşu gibi birçok ürünün %100 yerli üreticisi olmakla müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarımızı ve faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. 

Ülkemiz için katma değerli ürünler, son kullanıcılar için kaliteli ve kullanılabilir ekipman üretmek amacıyla firmamız tarafından geliştirilmekte ve üretilmektedir.

Müşterilerimiz için çözüm odaklı ürünler geliştirerek ve müşterilerimizin kullanım ortamlarına göre ürün geliştirerek müşteri memnuniyetini en önemli ilkemiz konumunda tutuyoruz. Müşterilerimizin ürettiğimiz ürünlerden memnun olması bizim için üretim sebebidir ve her görüşünüze değer veriyoruz. 

Sizler İçin Tercih Ettiğimiz Teknoloji

Nano teknoloji, ürünlere kolay temizlemeden uzun ömürlülüğe kadar yeni özellikler ekleyerek tüketici sektörünü derinden etkilemekte olan bir teknolojidir.

Nanoteknolojinin imkanlarından faydalanarak hijyen alanında en çok tercih edilen firma ve en başarılı üretici seçilmeyi hedeflerimiz arasında bulundurmaktayız.

Nanoteknolojinin uygulama alanları geniş ve kapsamlıdır. Kokutek olarak nanoteknolojinin hijyen alanında ki tüm imkanlarını değerlendirerek alanında öncü firma konumundayız.

Firmamız daha verimli çalışmalara adım atmak ve durmadan gelişimde olmak amacıyla Nanoteknoloji kullanmaktadır. Bu tür yeni üretimlerin özellikle hijyen ve temizlik alanında büyük potansiyeli olmakla birlikte ürünlerimiz kapsamında üretici firmayız. 

Nanoteknolojinin, toplumun tüm sektörlerinden, teknolojinin her alanından ve yüzyılın sorunundan yüksek performanslı malzemeleri, akıllı sistemleri ve yeni üretim yöntemlerini içereceği tahmin edilmektedir ve olan tüm gelişmeleri birebir takip ederek Dünya geneline yayılan firmamız ve çalışmalarımız global pazarda yerini almaktadır.

Nanoteknoloji, en küçük atomik birimleri ve moleküler yapıları kontrol edebilmektedir. Bir atoma nano teknoloji uygulayarak yeni maddeler yaratmak, maddelerin yapısını değiştirerek yeni maddeler oluşturma görevini içerir.

Kokutek,  hijyen konusunda üst seviyede araştırmalar ve gelişmeler gerçekleştiren bir firma olarak nano difüzyon teknolojisinden yararlanarak daha sağlıklı ve hijyenik çalışmalar konusunda her gün bir adım daha ilerliyor ve sizler için bu teknolojiyi kullanarak titiz bir üretimde bulunmaktayız.

“Nano Difüzyon Teknolojisi”, sıvı aromaları 1 mikrondan küçük partiküllere ayırarak ortamda etkin bir şekilde dağılmalarını sağlar. Geleneksel püskürtme sistemlerinin damlacıkları ortalama 2 dakika havada kalırken, tercih ettiğimiz nano difüzyon teknolojisi ile partiküllere ayrılan esans ortalama 3 saat havada kalabilmektedir. Bilinen en sağlıklı temel teknolojidir.

Kalite Statümüz

Kokutek kalite politikamız müşteri memnuniyeti ve refahının sürdürülebilirliğini sağlamak ve örnek olmaktır. Son teknolojiler ile üretim tecrübesine sahip deneyimli ve yetenekli çalışanları ile bölgemizde sektörümüzün önde gelen firmalarından biri olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Ürünlerimizin müşteri gereksinimlerini, ulusal ve uluslararası standartları ve yasal hükümleri karşılamasını sağlıyor ve sürekliliğini garanti ediyoruz. Kalite politikamız kapsamında elde edilen başarıların sürdürülebilir olmasını sağlamak için bunları bir üst seviyeye taşımayı hedeflemekteyiz ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışanlarımızın marka bilinci gelişimini ortak ve temel hedefleri dahilinde görmelerini sağlamaktayız. Böylece gelişime açık ve sürekli ilerlemekte olan bir firma olarak ürünlerimizi ülkemiz ve global pazara sunmaktayız.

NEDEN BİZ?

Kokutek Hijyen’i Tercih Etmeniz İçin 6 Haklı Sebep