Koku Kartuşu Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Ürün: koku kartus

Günümüzde, evinizin içini kokulandırmak gerçek bir endişe haline geldi. Salondan yatak odalarına kadar hiçbir oturma odası şansa bırakılmaz. İş yerleri de aynı şekilde. Ana amaç, nerede olursanız olun hoş bir iç mekan ve maksimum rahatlık için bir ambiyans yaratmaktır. Koku Kartuşu,  bunu başarmanın etkili bir yoludur.

Koku Kartuşleri, evinizin veya iş yerinizin içini hoş bir şekilde kokulandırmanın basit bir yoludur. Getirdikleri koku ve atmosfer için çok popülerlerdir. 

Koku kartuşleri, koku makinelerinin içerisinde bulunan hoş kokuları barındırır ve ortama güzel kokular yayar. Koku kartuşu ortama koku yaydığından dolayı tükenen bir alettir. Koku kartuşlarının kullanım süresi ortalama olarak 1 aydır. Tabi bu durum kullanım sıklığınıza göre artabilir ya da azalabilir.

Kullanımı çok kolaydır: kartuş kolayca çıkarılabilir. İstediğiniz zaman değiştirebilir ve açıldıktan sonra kapalı tutan kapalı kutusunda saklayabilirsiniz. Bir sürü kokusu bulunduğundan istediğiniz farklı koku kartuşları temin edebilirsiniz. Koku kartuşu kullanılmadığında bir tıkaç görevi gördüğü için orijinal kartuşu atmayın. Kartuşun hizmet ömrünü korumak için, ve kokunun hangi bölüme yayılmasını istiyorsanız o yöne çevirebilirsiniz.

Geniş alan koku makinesi, içinde bulunan koku kartuşları sayesinde ortamın çok güzel bir şekilde kokmasını sağlar. Koku kartuşları havaya sürekli olarak küçük moleküller şeklinde koku bırakır. Bu gözle görülebilir ya da cihaz yanında iken hissedilebilir bir durum değildir. Sürekli havaya bırakılan kesik kesik kokular kısa süre içinde periyodunu tamamlar ve mekanın her alanda aynı etkiyi gösterir. Bu şekilde alan kötü kokulardan arındırılır.

Koku Kartuşunun kokulandırması ile cihazlar, plazalar ve iş yerleri, oteller, avm ve mağazalar, restoran ve kafeler, gece kulüpleri, spor merkezleri, hastaneler, okullar ve güzellik merkezleri gibi pek çok geniş alanda uzun süreli kokulandırma çözümü sunar. Etkili olan mekan kokunuz, markanız veya firmanızla özdeşleşir. Çalışanlarda ve ziyaretçilerde olumlu duygular, pozitif çağrışımlar, rahatlama, neşe ve mutluluk hissi yaratır. Bu hisler daima firmanız ve markanızla birlikte hatırlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir